18 stycznia, 2022

Galaxies-SF

Poradnik o zdrowiu

Kamagra- najważniejsze informacje

Co to jest Kamagra?

Kamagra to lek na potencję, który działa podobnie do popularnej Viagry. Uznanie zyskuje nie tylko wśród mężczyzn, którym przywraca sprawność seksualną, ale również wśród ich partnerek. Za działanie leku odpowiada substancja czynna, czyli sildenafil. Jego zadaniem jest udrożnienie przepływu krwi do prącia i powstrzymanie enzymu, który to działanie hamuje. Dzięki lekowi mężczyzni odzyskują sprawność i satysfakcję seksualną.

Kamagra cena w aptece i informacje z ulotki

W dołączonej do opakowania ulotce znajdują się wszystkie podstawowe informacje, z którymi należy się zapoznać przed spożyciem produktu. Znajdują się tam dane w zakresie składu leku, jego stosowania, przeciwwskazań medycznych, skutków ubocznych oraz zasad dawkowania. Ze względu na specyfikę działania i różne potrzeby pacjentów tabletki dostępne są w trzech różnych gramaturach: 25 mg, 50 mg oraz 100mg. W zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta, przyjmuje on odpowiednią dla siebie dawkę, którą w razie potrzeb można zmniejszyć lub zwiększyć. Cena leku jest uzależniona od rodzaju, ponieważ jest kilka propozycji (m.in. saszetki i tabletki). Jeden blister tabletek to koszt mniej więcej pięćdziesięciu złotych, choć różny jest w zależności od apteki.

Kamagra dawkowanie

Kamagra powinna być stosowana zgodnie z informacjami zawartymi na ulotce. Do zadziałania tabletki konieczne jest odczuwanie podniecenia seksualnego. Tabletkę należy spożyć minim godzinę przed planowaną aktywnością seksualną, minimum pół godziny przed stosunkiem. Należy popić ją obfitą ilością wody i unikać w tym czasie alkoholu oraz spożywania tłustych potraw, które mogłyby zaburzyć działanie leku. Według opisu producenta przyjęcie tabletki umożliwia podjęcie aktywności seksualnej nawet przez sześć godzin, co jest oczywiście okresem maksymalnym, bardzo indywidualnym. Tabletkę należy spożyć na czczo, by przyspieszyć jej wchłanialność. Następnie pozostaje cieszyć się z efektów i satysfakcjonującego współżycia seksualnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *