18 stycznia, 2022

Galaxies-SF

Poradnik o zdrowiu

Poradnik na temat całowania

Pocałunek to jeden z najważniejszych dowodów miłości. W ten sposób okazujemy drugiej osobie, iż jest dla nas bardzo ważna i darzymy ją wyjątkowym uczuciem. Mówi się, iż pierwszy pocałunek na zawsze pozostaje w pamięci. W każdym związku całowanie odgrywa ogromną rolę. Im częściej partnerzy się całują, tym głębsza jest relacja między nimi. Oto wszechstronny poradnik na temat całowania. Każdy, kto chciałby umieć jeszcze lepiej okazywać swojemu partnerowi, z pewnością powinien go przeczytać. 

Pierwszy pocałunek pamięta się całe życie

Pierwszy pocałunek pamięta się przez całe życie. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń, dlatego nie ma się co dziwić. Wielu z nas wyobraża sobie ten moment, zanim do niego dojdzie. Fantazjowanie na temat pierwszego pocałunku to coś całkowicie naturalnego. O czym powinny wiedzieć osoby planujące swój pierwszy pocałunek? O czym należy koniecznie pamiętać, aby pierwszy pocałunek rzeczywiście był niezapomnianym przeżyciem?

Podstawowa rada: z pocałunkami nie należy się spieszyć. Inicjowanie ich na siłę może spowodować, iż obiekt naszych uczuć tylko się zniechęci. Na pierwszy pocałunek należy zdecydować się z kimś, o kim wiemy, że odwzajemnia nasze uczucia. Okazywanie uczuć w ten sposób powinno również odbyć się w jakimś komfortowym, intymnym miejscu. Wtedy będziemy pewni, że nikt z zewnątrz nie będzie nas podglądać.

Kwestia najistotniejsza: decydując się na pocałunek, nie wolno zapomnieć o świeżym oddechu. Umawiając się na randkę, koniecznie trzeba dokładnie umyć zęby. W tym ważnym dniu warto również unikać mocnych potraw przyprawionych cebulą lub czosnkiem. Nieświeży oddech może skutecznie zniechęcić naszego partnera lub partnerkę do przytulania i pocałunków.

Pocałunek francuski

Pocałunek francuski to jeden z najpopularniejszych pocałunków. Polega on na całowaniu się z użyciem języka. W większości przypadków pocałunek francuski jest elementem gry wstępnej, jednak nie zawsze. Gdy partnerzy są bardzo blisko siebie, warto zdecydować się właśnie na ten pocałunek. Bliskość twarzą w twarz sprzyja temu pocałunkowi. Wiele par ceni sobie możliwość utrzymania bliskiego kontaktu przy pocałunku. Bardzo głęboki pocałunek francuski może zapewniać naprawdę niesamowite doznania, dlatego gorąco zachęcamy do wypróbowania tej formy okazywania miłości.

Całować można nie tylko usta

Warto wiedzieć, iż mnóstwo przyjemności można czerpać także z całowania innych części ciała swojego partnera. Warto urozmaicać swoje pożycie seksualne poprzez poznawanie własnych ciał. Pocałunki w sferach erogennych mogą wprawić partnerów w prawdziwą ekstazę. Aby było to możliwe, należy jednak przed zbliżeniem uzgodnić, jakie są potrzeby i oczekiwania obu stron. Wzajemne zrozumienie i pełna zgoda są w sferze intymnej naprawdę niezwykle istotne.

W których miejscach najlepiej jest się całować? Kochankowie całują się nie tylko po ustach, ale również po genitaliach, piersiach, uszach, szyi, dłoniach, ramionach czy karku. Całowanie kobiety po piersiach może wprawić ją nawet w orgazm. Pocałunki w okolicach genitaliów obojgu płciom zapewniają niesamowitą rozkosz, którą zapamiętają na długo.

Dzięki pocałunkom w różnych częściach ciała partnerzy zyskują niepowtarzalną szansę na odnajdywanie nowych punktów erogennych, o których wcześniej w ogóle nie zdawali sobie sprawy. Pocałunki powinny być zawsze elementem gry wstępnej przed penetracją, ponieważ dzięki nim ciała obu partnerów są już bardzo dobrze „przygotowane” do współżycia. Taka gra wstępna sprawi, że późniejszy klasyczny seks zapewni mocniejsze doznania w trakcie orgazmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *